Central Job
Central Job

Post vacant : Lucrător în tablă Izolație

Descrierea postului:

Să aplici pentru acest post?
  • Ore pe săptămână 33 - 40 uur

  • Regiune Noord-Holland

  • Salariu €15 - €16 per uur

  • Orașul Aalsmeer

- Responsabil pentru efectuarea lucrărilor de izolație în diverse proiecte.

- Aplicarea independentă a materialului de izolație pe diverse structuri din tablă.

- Personalizarea și prelucrarea materialelor de izolație.

- Urmărirea cu exactitate a desenelor și specificațiilor tehnice.

Compania de izolații Kerofen: mai multe locații; Makkum, Aalsmeer (cea mai mare locație) și Papendrecht

Cerințele postului:

- Experiență ca muncitor în domeniul construcțiilor metalice, de preferință cu lucrări de izolație.

- Cunoașterea excelentă a diferitelor materiale și tehnici de izolare.

- Înțelegerea desenelor și specificațiilor tehnice.

- Capacitatea de a lucra independent și de a-și asuma responsabilități.

- Bune abilități de comunicare și spirit de echipă.

Ce oferim:

- O poziție provocatoare în cadrul unei companii de top.

- Un salariu competitiv, în funcție de experiență și calificări.

- Oportunități de creștere și dezvoltare personală.

- Un mediu de lucru plăcut, cu colegi motivați.

Dacă ești pregătit pentru o nouă provocare ca lucrător în izolații de tablă, aplică acum! Așteptăm cu nerăbdare să primim candidatura dumneavoastră și vă vom contacta în cel mai scurt timp posibil.